Naložte se do bublinek a vychutnejte si relaxaci v privátním wellness
Objevte úžasnou relaxaci a dopřejte svému tělu patřičný odpočinek. Připravena je pro vás úžasná vířivka z dílny Excel SPA a prvotřídní parní sauna.

Ve skutečně VIP péči – Wellness SPA Relaxprivat objevíte luxus, klid a vytříbenost se skvělou dopravní dostupností a servisem v centru Sokolova, který je Vám k dispozici denně do 24 hodin. Rádi Vás přivítají jako jednotlivce, v páru nebo skupině. Objednat se můžete kdykoliv on-line přímo zde

Relaxovat můžete ve třech privátních relaxačních místnostech, kde necháte odpočinout vystresovanou mysl z dnešní uspěchané doby.

Po uvolňující proceduře v parní sauně či hydro masážní vířivé vaně si můžete odpočinout na vyhřívané sedačce a doplnit tekutiny či si dopřát občerstvení.

Těšit se můžete také na špičkové vybavení, atraktivní designový interiér, atmosféru dotváří i křišťálově čistý audio systém DEXON, který dotváří atmosféru a velmi citlivě přispívá k celkové relaxaci těla i duše. Zvenku můžete připojit svůj iPhone přes Bluetooth a poslouchat tak při relaxaci oblíbenou hudbu.

Luxusně působící interiér utváří kamenná podlaha s protiskluzovým povrchem, k dispozici vám bude také privátní koupelna s toaletou, vysoušečem vlasů a v prosklenou automatickou sprchou.

O čistotu vzduchu se stará automatická rekuperační jednotka, díky čemuž je v prostoru vždy čerstvý vzduch.

"Zapomeňte na chvíli na všední starosti a dopřejte sobě i svému miláčkovi relaxaci v intimní atmosféře diskrétního Wellness SPA Relaxprivat v Sokolově."

Celý prostor Relaxprivat je pravidelně ošetřován nejmodernější hygienickou NANO technologií, díky níž je postaráno o nejvyšší hygienické standardy

Také bezplatná Wifi je samozřejmostí.

Specialitou Wellness SPA Relaxprivat je, že si hlavní relaxační místnost můžete rozsvítit a podsvítit z několika nabízených možností (RGB LED osvětlení, LED krystaly Swarovski nebo LED liniové bílé světlo. V dalších místnostech je zabudováno automatické osvětlení se senzory, takže se další místnost rozsvítí ve chvíli, kdy do ní vstoupíte.

Oslava na míru, třeba i odvozem

Ve Wellness SPA Relaxprivat není problém připravit oslavu na míru. Co takhle si naplánovat oslavu narozenin, rozlučky se svobodou, či setkání s přáteli v diskrétním prostředí? 

A pokud si to budete přát, ve Wellness SPA Relaxprivat pro vás zajistí i odvoz a příjezd, kytici nebo kompletní romantický balíček na přání.


Objevte úžasnou relaxaci a dopřejte svému tělu patřičný odpočinek. Nechte se hýčkat v našem relaxačním centru Wellness SPA Relaxprivat. V našem VIP – SPA...

+420 777 308 576Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: