450 Kč


Thajské masáže v Sokolově vás rozeberou a zase dají dohromady. Od konečků prstů až po kořínky vlasů
Klid, rovnováha, odpočinek a uvolnění. To jsou důvody, proč jsou thajské masáže tolik oblíbené. A dopřát si je můžete i v Sokolově, v tamním studiu Relaxprivat. Stačí si jen vybrat druh masáže a jednoduše on-line zarezervovat termín.

Thajská masáž se téměř v nezměněné podobě praktikuje déle než tisíc let. A užít si doteky, které uvolňují a dodávají ztracenou energii, můžete i v Sokolově. Skutečné thajské masérky o Vás budou pečovat a je jen na Vás, jak dlouhou masáž si dopřejete. 

Zvolit si můžete od třicetiminutové masáže až po dvouhodinové hýčkání. Zarezervovat si online můžete z vícero druhů masáží. Raději klasickou thajskou masáž či masáž zad? Nebo si chcete rovnou dopřát aromatickou olejovou masáž? Za zkoušku stojí určitě i masáž obličeje či přímo antistresová masáž. 

V podstatě se jedná o unikátní systém speciálních masážních technik spočívajících ve stlačování tlakových bodů a uvolňování toků energií. Při thajské masáží masérka využívá dokonalé znalosti těla, zejména kostí, šlach, vazů a svalů. Můžete si však zvolit intenzitu masáže, zda spíše jemnější, relaxační, nebo masáž více do hloubky. 

Doteky thajských masérek odstraňují napětí, bolest, migrénu a ztuhlost například krčních svalů. Podporují krevní oběh a duševní relaxaci. Masérky při masáži používají palce, dlaně, lokty, kolena a chodidla tak, aby mohly vyvinout tlak kombinovaný s protahováním a akupresurou.

Tak mrkněte na volné termíny a dopřejte si chvíli oddechu a relaxace jen pro sebe, či své blízké. 

 


Objevte úžasnou relaxaci a dopřejte svému tělu patřičný odpočinek. Nechte se hýčkat v našem relaxačním centru Wellness SPA Relaxprivat. V našem VIP – SPA...

+420 777 308 576Vyhledáváme ty nejlepší zážitky ve městě.
Chcete o nich vědět mezi prvními?

Přidejte se k nám na facebooku!

Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

Partneři portálu: