Vřídlo, dopravní terminál či chybějící univerzita. Vary hledají hlavní problémy města  Vary
  29.04.2019

Najít dva hlavní problémy, které trápí obyvatele Karlových Varů. Za tímto účelem radnice lázeňského města vypsala anketu, v níž rozhodnou sami lidé. Lístek obsahuje šestnáct problémů, jež vzešly z uplynulých setkání představitelů města právě s Karlovarany.

Chybějící veřejná vysoká škola, podoba opraveného Vřídla či dopravní terminál. Ale také vizáž a budoucnost hotelu Thermal s bazénem, chybějící náměstí, kácení v lázeňských lesích, UNESCO námluvy a infrastruktura, letní kino nebo neudržované objekty - takzvané brownfieldy, všechno jsou to témata, která nyní projdou anketou karlovarských "nej"..

Výčet všech problémů, které lidem v Karlových Varech vadí, by byl mnohdem delší. „Hlasovat je možné prostřednictvím anketních lístků, které jsou dostupné na infopultu úřadu v Moskevské ulici, v pobočce Infocentra města na třídě TGM a zájemci je najdou také v květnovém vydání Karlovarských radničních listů,“ komentovala mluvčí karlovarské radnice Helena Kyselá.

Přispět hlasem mohou lidé také v internetovém hlasování na tomto odkazu. V něm zatím vede letní kino před komunitními centry a kácením v lázeňských lesích. To se však ještě může změnit, protože anketa skončí 12. května.


Autor: Petr Jindra

  • Líbil se vám článek?
  • Zajímal by článek někoho z vašich přátel?
  • Máte co k článku říct? Využijte komentářů...

  • Zapojte se do dění. Bavte se a vyhrávejte.

    Partneři portálu: